خریدار مایکروفر نو و دست دوم

خریدار مایکروفر نو و دست دوم

یکی از کاربردی‌تری و مناسبترین کالا و لوازم خانگی، مایکروفر است که باتوجه به موارد استفاده خود، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در عصر حاضر به عنوان ضروری‌ترین لوازم آشپزخانه محسوب می‌شود. مایکروفر وسیله ای برای پخت و پز غذا است که امروزه علاوه بر جنبه کاربردی، به زیبایی و ظاهر آن نیز توجه ویژه معطوف می شود. در حال حاضر با تغییر سبک های زندگی، تمام وسایل آشپزخانه به منظور سهولت انجام کارها در انواع مختلف تولید و به بازار ارائه می شوند.

مایکروفر یک وسیله ضروری در آشپزخانه است که امکان آشپزی سریع و بی دردسر را فراهم می‌سازد. وجود حالت‌های پخت گوناگون تهیه غذاهای متنوع را امکان پذیر نموده و وجود ابزارهای کنترل مختلف در آن امکان پخت راحت و آسان غذا را فراهم می‌کند. که با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات و امکانات زیادی نیز به آن‌ها اضافه می‌شود که تمام این امکانات برای آسایش و راحتی انسان است. با پیدایش مایکروفر های مدرن و جدید، بسیاری از افراد تمایل دارند تا مایکروفرهای قدیمی خود را به فروش برسانند تا بتوانند جایی برای مایکروفر جدید در خانه باز کنند.

خریدار مایکروفر نو و دست دوم

سمساری کیانی خریدار مایکروفرهای نو و دست دوم:

اگر قصد فروش مایکروفر موجود در منزل خود را دارید، نگران نباشید، چراکه مایکروفرهای مورداستفاده در خانه شما با قیمتی بالاتر خریداری می‌شود تا رضایت و سود مناسبی نیز شامل حال فروشنده مایکروفر شود. اگر مایکروفر مورد استفاده در منزل دارای مشکلاتی نظیر، گرم نکردن مایکروفر، کارنکردن لامپ مایکروفر،خاموش شدن ناگهانی، نچرخیدن سینی گردان مایکروفر، کار نکردن گریل مایکروفر، روشن نشدن مایکروفر، جرقه زدن مایکروفر و مواردی از این قبیل هست. با اطمینان به شما می گوییم که جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. مجموعه سمساری کیان در خدمت شماست تا تمام مایکروفرهای خراب و کارکرده را خریداری کرده و هزینه مناسب آن را نیز در محل موردنظر به شما پرداخت کند.

مایکروفرهایی که از نظر ظاهری بسیار نامناسب هستند و یا اجزای اصلی و مهم آن‌ها به شدت دچار خرابی و آسیب شده اند، انتخاب مناسبی برای فروش نیستند و یا اگر قصد فروش آن‌ها را داشته باشید باید این نکته را درنظر بگیرید که خریدارهای مایکروفر ، قیمت بسیار بالایی نمی‌تواند برای آن‌ها پرداخت کند اما با این همه مجموعه سمساری کیانی با هدف یاری‌رسانی به همشریان عزیز تهرانی  را جهت خرید عادلانه و منصفانه حمایت می‌کند.

خریدار مایکروفر نو و دست دوم

سمساری کیان با بیش از ۳۰ سال سابقه و تجربه در امر خرید اسباب منزل، دارای سه شعبه فعال در شمال تهران ، غرب تهران و شرق تهران فعالیت خود را به‌صورت شبانه‌روزی انجام می‌دهد و با ارائه خدمات متنوع در این زمینه به خرید مایکروفرهای این افراد می‌پردازد. مایکروفرهایی که عمر خود را کرده‌اند و یا نسبتا کم کارکرد هستند می‌تواند به عنوان یک کالای فروشی به خریدار مایکروفر نو و دست دوم فروخته شود.

اگر بنا به هر علتی قصد فروش این وسیله ی موجود در منزلتان را دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی که در پایان همین مطلب گفته شده با سمساری کیان در ارتباط باشید.

میزان اعتبار مجموعه سمساری کیان:

این مجموعه با در اختیار داشتن تائیدیه های موردنظر در زمینه خرید کالای منزل و مایکروفر، به جمع‌آوری این لوازم می‌پردازد و بالاترین مبلغ را نیز در ازای خرید مایکروفر به فروشندگان پرداخت می کند. خریدار مایکروفر برای خرید در محل موردنظر حاضر می‌شود و کالای فروشی را مشاهده کرده و با استفاده از تجربه کارشناسان در زمینه قیمت‌گذاری، مبلغ مناسب خود را به فروشنده پیشنهاد می‌دهد و او نیز با سنجش تمام جوانب اقدام به فروش مایکروفر خود می‌کند. به‌نظر می‌رسد که این معامله به نفع فروشنده مایکروفر خواهد بود زیرا کالای کارکرده خود را در قبال دریافت مبلغی بفروش می‌رساند و نوع جدیدی و یا مدل بالاتر از مایکروفر قبلی خود جایگزین می‌کند که علاوه بر تنوع، کارایی خوب و عالی نیز خواهد داشت.

سمساری کیان

زمان خرید و فروش برای مایکروفر و لوازم کارکرده دیگر توسط این سمساری بسیار کم خواهد بود و هیچ مزاحمتی از این بابت متوجه صاحب کالا نخواهد شد. کادر مجرب و کارشناسان خرید و فروش مجموعه نیز با تجربه چند ساله که در این زمینه دارند می‌توانند میزان آسیب و کارکرد مایکروفر را تشخیص دهند و یک خرید منطقی و مناسب انجام گیرد. بازدید رایگان برای مایکروفر و مشاوره‌های در رابطه با این کالا و لوازم خانگی دیگر در کمال آرامش صورت می‌گیرد که خریدار مایکروفر درنظر می‌گیرد.

سایت سمساری کیان:

با توسعه دنیای وب سمساری‌ها هم کار خود را در قالب سمساری آنلاین و اینترنتی گسترش داده‌اند. استفاده و تمایل روزافزون مردم به استفاده از اینترنت و بیشتر شدن انجام بسیاری از امور از طریق وسایلی مثل موبایل و تبلت و لپ تاپ و غیره باعث شده است تا خیلی از افراد کسب و کار خود را در این فضا گسترش بدهند.سمساری کیان نیز از این قاعده عقب نمانده و کسب و کار خود را بر بستر وب گسترش داده‌ است.

سایت سمساری کیان semsarikian.com  نیز برای سهولت عملیات خرید و فروش درنظر دارد تا پس از جمع‌آوری کالا و مایکروفرهای کارکرد و دست دوم افراد باکس‌های جداگانه‌ای به آن‌ها اختصاص دهد تا افراد نیز با توجه به توان مالی کم و یا زیاد خود به سایت مراجعه کرده و اقلام موردنظر خود را خریداری و مورداستفاده قرار دهند. علاوه بر خرید لوازم کارکرده و دست دوم لوازم نو نیز در این سایت خریداری می‌شود.

بسیاری از افراد هستند برای جهیزیه و یا استفاده در منزل، مایکروفر نو خریداری می‌کنند ولی بعد از مدتی بنا به دلایل مختلف تصمیم می‌گیرند تا مایکروفر نو خود را بفروش برسانند در این مرحله بهتر است به سایت‌های مختلف اعتبار نکنند و با یک تماس، سمساری کیان را در جریان بگذارند تا این مجموعه با حضور آنی در محل موردنظر، قیمت‌گذاری مایکروفر را انجام داده و عملیات خرید را به پایان برساند. البته قیمت‌گذاری مایکروفر نو و با توجه به اینکه کارکرد بسیار کمی داشته است، می‌تواند بالاتر باشد و سود بسیاری نصیب فروشنده مایکروفر کند.

کارشناسان مجموعه سمساری به‌صورت 24 ساعته، معاملات خود را انجام می‌دهند و بستر امن و مورداعتمادی برای افراد به‌وجود می‌آورند تا علاوه بر خرید مایکروفر نو و دست دوم از آن‌ها موقعیت تعویض و یا مبادله کالا با کالایی دیگر را انجام دهند.

پس از فروش مایکروفر خود، بدون شک در اندیشه و جستجوی مایکروفر دیگری هستید تا بتوانید جای خالی این کالای پر کاربرد و ضروری را در محیط آشپزخانه خود به بهترین شکل ممکن پر کنید. در ادامه شما را با مطالبی مفید و با اهمیت در مورد مایکروفر آشنا می کنیم و سپس به ارائه مهم ترین نکات در هنگام خرید یک مایکروفر با کیفیت می پردازیم.

اگر بنا به هر علتی قصد فروش این وسیله ی موجود در منزلتان را دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی که در پایان همین مطلب گفته شده با سمساری کیان در ارتباط باشید.

خریدار مایکروفر نو و دست دوم

فواید استفاده از مایکروفر:

 • پخت سریع تر غذا

استفاده از مایکروفر سبب می شود تا آماده سازی غذا نسبت به اجاق گاز سریعتر انجام شود.

 • حفظ ارزش غذایی

غذای پخت شده توسط مایکروفر دارای ارزش غذایی بالاتر به نسبت روش های سنتی می باشد و مواد مغذی کمتری از دست می دهد.

 • آشپزخانه‌ی خنک‌تر

در صورتی که از مایکروفر استفاده کنید درجه حرارت آشپزخانه بالا نخواهد رفت ، چرا که در این روش از شعله های آتش خبری نیست و باعث می شود آشپزخانه شما خنک تر باقی بماند.

 • ایمنی

زمانی که از آتش برای پخت غذا استفاده نمی شود یعنی ایمنی تا حدود زیادی برقرار است ، دستگاه مایکروفر به دلیل تکنولوژی به کار رفته در آن دارای چندین سیستم ایمنی مختلف بوده و در صورت پخت بیش از حد غذا دستگاه به صورت خودکار قطع شده تا آتش سوزی رخ ندهد.

 • نظافت

برای تمیز کردن این دستگاه می توان با یک دستمال ساده اقدام کرد، گاهی اوقات به دلیل چسبندگی مواد داخل مایکروفر می بایست آن را شست.

مایکروفر چگونه کار می کند؟

 • ماکروفر عمل گرم کردن غذا را با استفاده از وسیله‌ای به نام مگنترون انجام می‌دهد.
 • این وسیله انرژی الکتریکی را به امواج رادیویی با طول موج کوتاه یعنی همان امواج مایکروویو تبدیل می کند.
 • برای پخت کامل و دقیق غذا، آن را بر روی یک صفحه که به سینی گردان ماکروفر مشهور است، قرار می‌دهند.
 • این امواج با نفوذ به درون مولکول‌های غذا و به جنبش درآوردن آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها موجب ایجاد اصطحکاک و تولید گرما می‌شوند.

تفاوت مایکروفر با مایکروویو چیست؟

ماکروویو دارای امواجی با طول موج کوتاه است که بخشی از طیف الکترومغناطیس را همانند پرتوهای نور قابل رویت تشکیل می دهد. در صنعت از این امواج با طول موج کوتاه برای فرآوری مواد غذایی و پختن غذاها استفاده می کنند. امروزه دستگاه هایی که با عنوان ماکروویو عرضه می شوند علاوه بر لرزاننده ی امواج دارای چند المنت هستند که برای گریل و فر مورد استفاه قرار می گیرند و این دستگاه ها را با نام مایکروویو گریل دار می شناسند. طراحی مایکروویو ها به گونه ای است که این امواج با طول موج کوتاه را محبوس کرده و زمانی که درب دستگاه بسته باشد و شما دستگاه را روشن نمایید ساطع می شوند.

مایکروفر یکی از اجزای لوازم خانگی برقی است که با توجه به روند ماشینی شدن زندگی فروش بالای دارد. این دستگاه قادر است در کوتاه‌ترین زمان ممکن با حفظ کیفیت و ارزش مواد غذای، غذای مورد نظر شما را آماده کند.

اساس کار مایکروفر بسیار آسان است بطوریکه با تبدیل انرژی الکتریکی به امواج به مایکروویو و تاباندن آن به مواد غذای در محیطی کاملاً بسته میتوان غذای شما برای سرو کردن آماده شود در مایکروفر فرآیند پخت و پز به کمک دما و گرما انجام می شود. بطوریکه با ایجاد حرارت و گرما توسط ریز موج الکترومغناطیسی باعث به جنبش درآمد آب و مولکولهای غذا می شود که حاصل این کار پخت غذا در کمترین زمان ممکن است.

انواع مایکروفر موجود در بازار:

۱- مایکروفر رومیزی:

خریدار مایکروفر نو و دست دوم

مایکروفر رومیزی با داشتن تنوع گوناگون در اندازه، برای قرار دادن بر روی کابینت آشپزخانه طراحی شده‌اند. اگر چه این مایکروفر رومیزی در مقایسه با انواع دیگر قیمت کمتری دارند ولی با این حال قیمت آنها با توجه به امکانات و توان مصرفی آنها بسیار متغیر است. مایکروفرهای رومیزی علاوه بر اینکه از نظر محل قرار گرفتن آزادی عمل بیشتری در اختیار مصرف کننده می‌گذارند هیچ هزینه‌ای جهت نصب آنها متقبل نمی‌شوید. تقریباً همه جا قابل دسترسی هستند و با امکانات و ویژگی‌های مختلف از قبیل ظرفیت‌ها و برنامه‌های متنوع قابل تهیه هستند.

۲- مایکروفر بالا اجاقی:

خریدار مایکروفر نو و دست دوم

این گروه از مایکروفرها در محل بالای اجاق گاز نصب می‌شوند. این گروه پس از مایکروفرهای رومیزی، از نظر محبوبیت در چایگاه دوم قرار می‌گیرند.مهم ترین مزیت مایکروفرهای بالا اجاقی را می توان وجود فن‌هایی دانست که بخار و بوی ناشی از پخت و پز روی مایکروفر را منتقل می‌کنند و در واقع چون مجل هود را اشغال می‌کنند، عملکردی مشابه هود را نیز ارائه می‌دهند. مایکروفرهای بالا اجافی پیشرفته، به گونه ای طراحی شده اند که، فن‌های دستگاه به محض اینکه میزان بخار و حرارت ساطع شده از مایکروفر بالا می‌رود به صورت خودکار شروع به کار می‌کند.

۳- مایکروفر توکار یا کشویی:

خریدار مایکروفر نو و دست دوم

ماکروفرهای توکار معمولا داخل کابینت یا فضای تعبیه شده در دیوار آشپزخانه قرار می‌گیرند و ظاهر مدرن‌تری به آشپزخانه می‌بخشند. در آشپزخانه‌های امروزی برای ایجاد فضای بیشتر و ظاهری مدرن‌تر، معمولا از ماکروفرها یا فرهای توکار استفاده می‌شود. اصلی‌ترین فرق ماکروفر توکار و روکار، محل قرارگیری آن‌ها در آشپزخانه و فضایی است که هرکدام نسبت به ابعادشان اشغال می‌کنند. باید توجه داشته باشید که هر ماکروفری قابلیت قرار گرفتن در کابینت یا دیوار را ندارد و باید برای این کار طراحی شده باشد.

در هنگام خرید مایکروفر بهتر است به چه مواردی توجه کنیم؟

1- قیمت مایکروفر:

قیمت ماکروفر اگر برایتان اهمیت زیادی دارد پس باید توجه داشته باشید که مدل های رومیزی یا همان معمولی نسبت به مدل های توکار بسیار ارزان تر می باشد و برای نصب آنها هیچ گونه هزینه اضافی نباید پرداخت کنید زیرا بعد از خرید مایکروفر به سادگی میتوانید دستگاه را در هر نقطه ای از منزل به صورت دلخواه خود نیز قرار دهید. اما برای مایکروفر های توکار باید یک محل مناسب نیز در نظر بگیرید و برای نصب آنها کمی باید هزینه نمایید.

2- مکان

اولین چیزی که به هنگام خرید مایکروفر باید در نظر بگیرید، مکانی در آشپزخانه است که می خواهید مایکروفر را در آنجا قرار دهید. مکان مورد نظر شما یر قیمت مایکروفر، ویژگی ها، نصب و اندازه مایکروفر تاثیر می گذارد.

3- توان مایکروفر:

 • برای انتخاب یک مایکروفر با توان مناسب باید به نوع کاربرد آن دقت کرد، به‌طور مثال اگر از مایکروفر برای پخت انواع کیک، شیرینی و غذاهای مختلف استفاده می‌کنید باید توان بالاتری را نیز انتخاب کنید. اما اگر تنها برای کاربردهایی چون یخ زدایی و گرم کردن غذا از آن استفاده می‌کنید نیازی به انتخاب توان‌های بالاتر نخواهید داشت.
 • اگر ماکروفر را برای گرم کردن غذای کارمندان یک شرکت می‌خواهید، یک ماکروفر با توان پایین یا متوسط نیاز شما را برطرف خواهد کرد.

4- اندازه و نوع مایکروویو

 • شما باید برای انتخاب مایکروفر فضای در دسترس خود را نیز مورد توجه قرار دهید.
 • اگر آشپزخانه شما فضای کمی دارد بهتر است مایکروفرهای کوچک‌تر را انتخاب کنید.
 • هنگام نصب ماکروفرهای توکار، باید ابعاد فضای در نظر گرفته‌شده برای آن را به‌اندازه گیری کنید و دقت کنید که ابعاد مایکروفر از آن بیشتر نباشد.
 • علاوه بر این باید در کناره‌های ماکروفر نیز فضایی را در نظر بگیرید تا هوا در اطراف آن جریان داشته باشد و از گرم شدن بیش از حد ماکروفر جلوگیری کند.

جمع‌بندی:

مایکروفر و تمام لوازم خانگی دست دوم و نو در مجموعه سمساری کیان قابلیت فروش دارد و افراد می‌توانند با مراجعه به بزرگترین سایت آنلاین سمساری در ایران یخچال خود را بفروش برسانند و مبلغ بالایی نیز در قبال فروش خود به‌دست آورند. هدف و شعار مجموعه سمساری کیان تضمین سود فروشنده است.کارشناسان ما در سمساری کیان، آماده ارائه مشاوره و پاسخ به سوالات شما عزیزان در جهت خرید یا فروش انواع مایکروفر نو و دست دوم موجود در منزل یا محیط کاری شما عزیزان هستند.

خریدار مایکروفر نو و دست دوم

برای فروش انواع مایکروفر خود کافیست از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر با سمساری کیانی در ارتباط باشید:

۱- تماس تلفنی با شماره های ۰۹۱۲۷۷۴۶۱۷۷ – ۰۹۱۲۷۷۴۶۱۷۷

۲- مراجعه حضوری به آدرس تهران – تجریش – پل رومی پلاک ۱۸۰۰

۳- ارسال پست الکترونیک به نشانی info@semsarikian.com