خریدار یخچال نو و دست دوم

خریدار یخچال نو و دست دوم

یکی از کاربردی‌تری و مناسبترین کالا و لوازم خانگی، یخچال است که باتوجه به موارد استفاده خود، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در عصر حاضر به عنوان ضروری‌ترین لوازم آشپزخانه محسوب می‌شود. یخچال‌ها انواع مختلفی دارند که با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات و امکانات زیادی نیز به آن‌ها اضافه می‌شود که تمام این امکانات برای آسایش و راحتی انسان است. با پیدایش یخچال‌های مدرن و جدید، بسیاری از افراد تمایل دارند تا یخچال‌های قدیمی خود را بفروش برسانند تا بتوانند جایی برای یخچال جدید در خانه باز کنند.

خریدار یخچال نو و دست دوم

مجموعه سمساری کیان در این راستا فعالیت خود را به‌صورت شبانه‌روزی انجام می‌دهد و با ارائه خدمات متنوع در این زمینه به خرید یخچال‌های این افراد می‌پردازد. یخچال‌هایی که عمر خود را کرده‌اند و یا نسبتا کم کارکرد هستند می‌تواند به عنوان یک کالای فروشی به خریدار یخچال نو و دست دوم فروخته شود.

خریدار یخچال نو و دست دوم، به خرید چه نوع یخچال‌هایی می‌پردازد؟

میزان سلامت، کیفیت و کارکرد یخچال باعث می‌شود تا بتوان قیمتی مناسب و در خور سلامت یخچال، موردتوجه قرار داد. به‌عنوان مثال اگر یخچالی که بفروش می‌رسد مشکل جزئی مانند عدم گازرسانی داشته باشد، این مشکل با انجام عملیات مختصری از بین خواهد رفت و یخچال موردنظر دوباره فعالیت خود را از سرخواهد گرفت.. اما اگر موتور یخچال موردنظر سوخته شود و یا مشکل بزرگ و پیچیده‌ای داشته باشد، ممکن است عملا کارکرد و ارزشی نداشته باشد که خریدار یخچال را ترغیب به خرید کند. عواملی مانند فن یخچال، رنگ، کارکرد سیستم داخلی از جمله برفک و در نهایت سیستم تهویه یک یخچال از عوامل موثر برقیمت یخچال است که خریدار می‌تواند آن را بخرد، البته یخچال‌های کارکرده ساید بای ساید ارزش بیشتری در مقایسه با یخچال‌های معمولی دارند ولی به‌هر حال سمساری کیان تمام یخچال‌های کارکرده با انواع مدل‌ها و یخچال‌های کارنکرده را به قیمت مناسب با همان کارکرد خریداری می‌کند.

یخچال‌هایی که از نظر ظاهری بسیار نامناسب هستند و یا موتور و قطعات داخل و مهم آن‌ها از بین رفته انتخاب مناسبی برای فروش نیستند و یا اگر قصد فروش آن‌ها را داشته باشید باید این نکته را درنظر بگیرید که خریدار یخچال، قیمت زیاد بالایی نمی‌تواند برای آن‌ها پرداخت کند اما با این همه مجموعه سمساری کیانی با هدف یاری‌رسانی به مردم آن‌ها را جهت خرید عادلانه و منصفانه حمایت می‌کند.

خریدار یخچال نو و دست دوم

مجموعه سمساری کیانی

اگر قصد فروش یخچال در منزل خود را دارید، نگران نباشید، چراکه یخچال‌های مورداستفاده در خانه شما با قیمتی بالاتر خریداری می‌شود تا رضایت و سود مناسبی نیز متوجه فروشنده یخچال شود. اگر یخچال مورد استفاده در منزل، نشتی داشته و تعمیراتی روی آن صورت گرفته که کارکرد اصلی یخچال تحت تاثیر قرار نگرفته، پوسیدگی کف و بدنه را اگر مشاهده کردید، زمانی که یک‌بار موتور یخچال تعویض شده و از این هراس دارید که دوباره مشکلات قبلی برای شما به‌وجود آید و یا مشکلاتی متوجه درب یخچال می‌شود از قبیل، بسته نشدن و یا خوب چفت نشدن، نگران نباشید، مجموعه سمساری کیان در خدمت شماست تا تمام یخچال‌های ایراد دار و کارکرده را خریداری کرده و هزینه مناسب آن را نیز در محل موردنظر به شما پرداخت کند.

خریدار یخچال نو و دست دوم

اعتبار مجموعه سمساری کیان

این مجموعه با در اختیار داشتن تاییدات موردنظر در زمینه خرید کالای منزل و یخچال، به جمع‌آوری این لوازم می‌پردازد و بالاترین مبلغ را نیز در ازای خرید یخچال به فروشنده می‌دهد. خریدار یخچال برای خرید در محل موردنظر حاضر می‌شود و کالای فروشی را مشاهده کرده و با استفاده از تجربه کارشناسان در زمینه قیمت‌گذاری، مبلغ مناسب خود را به فروشنده پیشنهاد می‌دهد و او نیز با سنجش تمام جوانب اقدام به فروش یخچال خود می‌کند. به‌نظر می‌رسد که این معامله به نفع فروشنده یخچال خواهد بود که کالای کارکرده خود را در قبال دریافت مبلغی بفروش می‌رساند و نوع جدیدی و یا مدل بالاتر از یخچال قبلی خود جایگزین می‌کند که علاوه بر تنوع، کارایی خوب و عالی نیز خواهد داشت.

زمان خرید و فروش برای یخچال و لوازم کارکرده دیگر توسط این سمساری بسیار کم خواهد بود و هیچ مزاحمتی از این بابت متوجه صاحب کالا نخواهد شد. کادر نجرب و کارشناسان خرید و فروش مجموعه نیز با تجربه چند ساله که در ین زمینه دارند می‌توانند میزان آسیب و کارکرد یخچال را تشخیص دهند و یک خرید منطقی و مناسب انجام گیرد. بازدید رایگان برای یخچال و مشاوره‌های در رابطه با این کالا و لوازم خانگی دیگر در کمال آرامش صورت می‌گیرد که خریدار یخچال درنظر می‌گیرد.

خریدار یخچال نو و دست دوم

سایت سمساری کیان

سایت سمساری کیان semsarikian.com  نیز برای سهولت عملیات خرید و فروش درنظر دارد تا پس از جمع‌آوری کالا و یخچال‌های کارکرد و دست دوم افراد باکس‌های جداگانه‌ای به آن‌ها اختصاص دهد تا افراد نیز با توجه به توان مالی کم و یا زیاد خود به سایت مراجعه کرده و اقلام موردنظر خود را خریداری و مورداستفاده قرار دهند. علاوه بر خرید لوازم کارکرده و دست دوم لوازم نو نیز در این سایت خریداری می‌شود.

بسیاری از افراد هستند برای جهیزیه و یا استفاده در منزل، یخچال نو خریداری می‌کنند ولی بعد از مدتی بنا به دلایل مختلف تصمیم می‌گیرند تا یخچال نو خود را بفروش برسانند در این مرحله بهتر است به سایت‌های مختلف اعتبار نکنند و با یک تماس، سمساری کیان را در جریان بگذارند تا این مجموعه با حضور آنی در محل موردنظر، قیمت‌گذاری یخچال را انجام داده و عملیات خرید را به پایان برساند. البته قیمت‌گذاری یخچال نو و با توجه به اینکه کارکرد بسیار کمی داشته است، می‌تواند بالاتر باشد و سود بسیاری نصیب فروشنده یخچال کند.

کارشناسان مجموعه سمساری کیان به‌طور 24 ساعته، معاملات خود را انجام می‌دهند و بستر امن و مورداعتمادی برای افراد به‌وجود می‌آورند تا علاوه بر خرید یخچال نو و دست دوم از آن‌ها موقعیت تعویض و یا مبادله کالا با کالایی دیگر را انجام دهند.

جمع‌بندی

یخچال و تمام لوازم خانگی دست دوم و نو در مجموعه سمساری کیان قابلیت فروش دارد و افراد می‌توانند با مراجعه به بزرگترین سایت آنلاین سمساری در ایران یخچال خود را بفروش برسانند و مبلغ بالایی نیز در قبال فروش خود به‌دست آورند. هدف و شعار مجموعه سمساری کیان و خریدار یخچال تضمین سود فروشنده است.