خریدار مبل نو و دست دوم

خریدار مبل نو و دست دوم

بسیاری از افراد هستند که مبل های خانه خود را دوست ندارند و تمایل به فروش آن ها دارند ولی نمی دانند که آن ها را در کجا به فروش برسانند. سایت هایی وجود دارند که برای خرید و فروش طراحی شده اند، البته ممکن است مبل دست دوم شما چند ماه در این سایت بماند و خریدار مناسب و دست به نقدی برای آن ها پیدا نشود و این موقعیت روحیه شما را نیز از بین ببرد. ولی نگران نباشید، ما برای شما پیشنهاد بهتری داریم.

مجموعه سمساری کیانی با در اختیار داشتن امکانات و کارشناسان در این زمینه به یاری افراد می شتابد و تمام کالاهای شما،  از جمله لوازم خانگی مانند مبل های دست دوم را در محل موردنظر خریداری کرده و مبلغ مناسبی نیز به فروشنده تقدیم می کند. خریدار مبل دست دوم می تواند بدون دریافت هرگونه هزینه ای این کارها را انجام دهد که در ادامه به توضیحات این نوع خرید و فروش اشاره خواهد شد، پس اگر مبل دست دوم در منزل دارید ادامه مقاله را مطالعه فرمائید.

خریدار فرش نو و دست دوم

افراد زیادی وجود دارند که مبل های موردعلاقه خود را خریداری می کنند و با استفاده چندباره از آن ها، به دلایل مختلفی مانند مهاجرت، نقل مکان به منزل دیگر و یا عوامل دیگر تصمیم به فروش مبلمان موجود در منزل خود می گیرند. این افراد با اسباب کشی به منزل دیگر متوجه می شوند که مبل خریداری شده مناسب خانه جدید نیست و یا با متراژ خانه همخوانی ندارد بنابراین تصمیم به فروش آن ها می گیرند که بعد از این کار بتوانند یک مبل مناسب با متراژ و دکوراسیون همان خانه خریداری کنند. در مجموعه سمساری کیان افراد می توانند با مراجعه به سایت کیان، مبل های زیبا و مناسب خود را انتخاب کرده و خریداری کنند و یا حتی با مبل های خود معاوضه نمایند. تمام این عملیات در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد.

حتی علاوه بر مساله کمبود جا و یا مهاجرت، این امکان نیز وجود دارد که فردی برای جهیزیه خود مبلمانی را خریداری کرده باشد و یا حتی مدت زمان بسیار کم از آن استفاده کند سپس بنا به دلایل شخصی و دیگر موارد اقدام به فروش مبل خود نماید که خریدار مبل دست دوم در این لحظه وارد عمل شده و با پیشنهاد مبالغ بالا فرد را ترغیب به فروش مبلمان خود می کند.

شرایط فروش مبل  نو و دست دوم

مبل های دست دوم اگر پایه و چوب سالمی داشته باشند خریدار مبل دست دوم نیز مبلغ بیشتری در قبال مبل خریداری شده به فروشنده پرداخت می کند و به عبارتی می توان گفت که کیفیت برتر مبل در قبال مبلغ بیشتر تضمین شده است و این تضمین قیمت زمانی محقق خواهد شد که فرد فروشنده یک مبل مناسبِ استفاده و سالم عرضه کند. البته سمساری کیان در این باره شرط انصاف را رعایت می کند و تمام مبل های دست دوم افراد را بسته به نوع و میزان استفاده خریداری کرده و مبلغ مناسب و درخور همان مبل به فروشنده تقدیم می کند تا هیچ یک از طرفین خرید و فروش متحمل ضرر نشوند.

قیت گذاری مناسب در مبل بسته به سالم بودن رویه مبل، فوم داخل آن، تشک های نشیمن و دسته مبل خواهد بود که البته جنس چوب نیز در این امر دخالت مستقیم دارد.

خریدار فرش نو و دست دوم

فروش مبلمان دست دوم به خریداران ضایعات درست نیست چراکه آن ها قیمت نامناسبی در قبال مبل کم کارکرد شما ارائه می دهند و تنها سود خود را در این زمینه در نظر می گیرند. در سایت های مربوطه نیز همان طور که گفته شد، فروش مبل با محدودیت ها و مشکلاتی مانند تقلب و یا کلاهبرداری مواجه می شود که دقت زیادی می طلبد، ولی با مراجعه به سایت سمساری کیان به آدرس semsarikian.com  می توانید کارشناسان متخصص در این زمینه را به مکان موردنظر راهنمایی کنید تا افراد متخصص در این زمینه مبلمان فروشی شما را درب منزل کارشناسی قیمت کرده و خرید نمایند. مراحل انجام بازدید و کارشناسی قیمت که در مکان انجام می گیرد رایگان است و افراد هیچ گونه هزینه ایی در این مورد پرداخت نخواهند کرد و تنها مبلغی که در این باره ردوبدل خواهد شد، مربوط به هزینه کالایی است که فروشنده در اختیار خریدار مبل دست دوم قرا خواهد داد.

خدمات سمساری کیان

این مجموعه با ارائه خدمات مفید و مناسب در این زمینه قصد دارد تا فروشنده مبل دست دوم را از فروش خود راضی نگه دارد و این احساس رضایت در گرو اراده خدماتی صورت خواهد گرفت که به این شکل است، این مجموعه کارشناسان متبحر در زمینه قیمت گذاری را به محل موردنظر می فرستد تا کالای فرد در همان مکان قیمت گذاری و کارشناسی شود و این برای فروشنده یک امتیاز بسیار عالی به حساب خواهد آمد چراکه دیگر مجبور نخواهد بود برای فروش مبل خود به هر مکان و سایت تبلیغاتی مراجعه کند تا شاید مشتری مناسب پیدا شود.

بعد از حضور کارشناسان در محل موردنظر، مبل ها با توجه میزان سلامت خود قیمت گذاری می شوند و حتی این قیمت بالاترین میزان خرید خواهد بود که فروشنده می تواند دریافت کند. زمان معامله بسیار کوتاه خواهد بود و تمام عملیات در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. مراحلی که برای حضور در محل، کارشناسی و قیمت گذاری صرف می شود رایگان خواهد بود و با مشاوره ها و پشتیبانی های حین خرید و بعد از آن فروشنده رضایت قلبی زیادی کسب خواهد کرد.

خریدار فرش نو و دست دوم

حتی تمام این معاملات به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت سمساری کیان نیز قابل انجام است که افراد دارنده مبل دست دوم می توانند با ارسال تصویری از مبل خود به قسمت مربوطه در این سایت مبل های خود را به فروش برسانند.

کلام آخر

مجموعه سمساری کیان تمام تلاش خود را در زمینه خرید مبل دست دوم انجام می دهد تا افراد فروشنده علاوه بر از دست دادن کالای خود متحمل ضررهای زیاد نشوند و در تمام مراحل خرید مبل شرط انصاف را رعایت می کند. خریدار مبل دست دوم در این قسمت مبل های سالم و یا کارکرده را با توجه به نوع کاربرد و استفاده خود خریداری می کند.