خریدار تلویزیون نو و دست دوم

خریدار تلویزیون نو و دست دوم

حتما این جمله را شنیده‌اید که “هرکجا تلویزیون وجود دارد، خانه همان‌جاست”. این سخن از هر شخصی که بوده است یک جمله بسیار پربار و معنی‌داری است و با توجه به نیاز هر روزه انسان به تلویزیون می‌توان آن را از پوست و جان احساس کرد. تلویزیون می‌تواند به‌عنوان مهم‌ترین و سرگرم‌کننده کالای ضروری در خانه محسوب شود که به‌نظر می‌رسد عدم وجود آن در زندگی، باعث می‌شود که ما احساس کنیم یک وسیله بسیار کاربردی و ضروری را از دست داده‌ایم. ولی در بعضی مواقع، حالت و موقعیت‌هایی به‌وجود می‌آید که تلویزیون عملا کارکرد خود را از جنبه‌های مختلف از دست می‌دهد و شما برای فروش آن اقدام می‌کنید.

در این مرحله سمساری کیان با اطلاع از فروش تلویزیون برای خرید آن در مکانی که مشتری در نظر دارد حاضر خواهد شد و انواع تلویزیون‌های کارکرده را خریداری می‌کند. خریدار تلویزیون نکات مهمی در زمان خرید مدنظر قرار می‌دهد که توجه به این نکات، می‌تواند در قیمت و مبلغ پرداختی تفاوت ایجاد کند، به عنوان مثال؛ تلویزیون‌های کم کارکرد و نزدیک به مدل‌های روز، قیمت بالاتری نسبت به تلویزیون‌های باضخامت قبلی دارند. یعنی تلویزیون فروشی شما هر قدر به‌روزتر باشد قیمت بیشتری برای آن دریافت خواهید کرد.

خریدار تلویزیون نو و دست دوم

خریدار تلویزیون‌های دست دوم و کارکرده

باتوجه به تولید تلویزیون‌های مدرن و پیشرفته و با اینچ‌های بالا، برخی اوقات افراد را به خرید مدل‌های مدرن و به‌روز ترغیب می‌کند و برای اینکه بتوانند تلویزیون جدید بخرند باید تلویزیون قدیمی خود را بفروشند تا بتوانند نوع جدیدی از آن را در محل قبلی بگذارند. بسیاری از تلویزیون‌های قبلی یا اینچ کمتری دارند و یا به‌اصطلاح از مد افتاده‌اند و صاحب خانه دیگر تمایلی به نگه‌داشتن آن در خانه ندارد. گاهی ممکن است که تلویزیون تازه خریداری شده، ولی به‌دلیل وجود بچه کوچک در خانه، آسیب‌هایی به صفحه آن وارد شده است که از کار انداخته و یا تصاویر ناواضحی نشان می‌دهند که در این صورت نیز فکر فروش تلویزیون اولین چیزی است که به ذهن خطور می‌کند.

احتیاج به مقداری پول، مهاجرت، اثاث‌کشی، عدم استفاده از تلویزیون جهیزیه و مواردی مانند این‌ها می‌تواند دلیلی برای فروش تلویزیون باشد که از طرف صاحب تلویزیون صورت می‌گیرد.

گاهی اوقات ممکن است که قطعات و اجزای داخلی تلویزیون از بین رفته و شکل ظاهری چندان مناسبی نیز ندارد که بتوان به‌عنوان فروش روی آن حساب باز کرد در چنین مواقعی در حقیقت تلویزیون هیچ کاربردی جز ضایعات نخواهد داشت و البته قبل از فروش تلویزیون به ضایعاتی و افرادی که کالاها را مفت می‌خرند، بهتر است که با متخصصان امر در این زمینه مشورت بگیرید، چراکه؛ تشخیص سوختگی و عدم کارکرد تلویزیون برعهده افراد متخصص در زمینه لوازم الکترونیک و برقی است که نظر نهایی را آن‌ها می‌دهند. پس برای دانستن اینکه آیا تلویزیون موجود برای فروش، کارایی لازم را دارد یا نه، بهتر است از مجموعه سمساری کیانی در این موقعیت مشاوره رایگان دریافت کنید و آن‌ها نظر نهایی را به شما خواهند گفت.

خریدار تلویزیون نو و دست دوم

خریدار تلویزیون به خرید چه نوع تلویزیون‌هایی می‌پردازد؟

همان‌طور که در بالا نیز اشاره شد؛ خریدار تلویزیون به خرید تلویزیون‌های نو و کارکرده می‌پردازد که این تلویزیون‌ها می‌توانند انواع تلویزیون‌های LED و LCD  صدمه دیده و یا ضربه خورده باشد، خریدار انواع تلویزیون‌های شکسته با برندهای مختلف و معروف و غیر معروف، انواع تلویزیون‌ها ساده و قدیمی و تمام تلویزیون‌هایی که به نوعی که دیگر قابل مصرف نیستند و یا نو و تازه هستند توسط خریدار تلویزیون مورداستفاده قرار می‌گیرد. البته همان‌طور که در بالا نیز به‌صورت جزئی اشاره شد، اگر تلویزیون‌هایی دارید که حتما می‌دانید عمر خود را کرده‌اند و برای فروش مناسب نیستند، بهتر است بفروش نرسد و به عنوان ضایعات درنظر گرفته شود.

اگر در جهت فروش تلویزیون به‌دنبال یک خریدار مناسب می‌گردید که کالای شما را با قیمتی بالاتر از سمساری‌ها و ضایعات فروشی‌های دیگر خریداری می‌کند، بهتر است به مجموعه سمساری کیان مراجعه کنید. این مجموعه به دلیل داشتن شرایط مطلوب در زمینه خرید کالای کارکرده و دست دوم، می‌تواند مناسب‌ترین مکان برای خرید تلویزیون‌های این افراد باشد.

خریدار تلویزیون نو و دست دوم

خدمات بی‌نظیری که در سمساری کیان موردتوجه قرار می‌گیرد

خدمات خرید انواع کالاها در این سمساری انجام می‌شود، به‌عنوان مثال؛ اگر قصد فروش تلویزیون خود را داشته باشید، متخصصان خرید در حوزه تلویزیون که کارشناسان برق و الکترونیک هستند درب منزل آماده می‌شوند تا محصول شما را با مبلغی مناسب و بالا خریداری کنند.

علاوه بر حضور کارشناسان باتجربه، قسمت پشتیبانی نیز برای مشاوره‌های حال و آینده نیز درنظر گرفته می‌شود تا فرد بدون گرفتن مشاوره، اقدام به فروش ناآگاهانه نکند. این مشاوران در زمان کوتاه نکات مهم و پرفایده‌ای ارائه می‌دهند که بسیار بااهمیت است و شما را در یک فروش مناسب و عاقلانه همراهی می‌کند. آموزش نوع فروش نیز مانند پشتیبانی به بهترین شکل ممکن صورت می‌گیرد. مشاوره، پشتیبانی، حضور در محل، قیمت‌گذاری کارشناسان و تمام این موارد به‌صورت رایگان انجام می‌شود و هیچ هزینه‌ایی در این قبال از فرد فروشنده دریافت نخواهد شد.

خریدار تلویزیون نو و دست دوم

فروش اینترنتی تلویزیون

سمساری کیان با سابقه پربار خود در زمینه خرید انواع کالاها و تلویزیون به ادامه فعالیت می‌پردازد و این فعالیت در بستر امن و باکیفیتی صورت می‌گیرد که فروشنده و خریدار تلویزیون از خرید و فروش خود راضی هستند. برای آگاهی بیشتر در زمینه مشاوره، پشتیبانی و خدمات فروش می‌توانید با مراجعه به سمساری کیان به آدرس”خیابان تجریش، پل رومی، پلاک 1800 با مدیریت و کارشناسان موجود در مجموعه ارتباط برقرار کنید. سمساری کیان به‌منظور رعایت حال مشتریان و فروشندگان عزیز فعالیت خود را در چهار گوشه تهران ادامه می‌دهد تا در هر منطقه‌ای که هستید بتوانید به آسانی با این مجموعه ارتباط درست و سالمی داشته باشید.

 کلام آخر

مجموعه سمساری کیان در مقاله بالا به معرفی خریدار تلویزیون پرداخت و تمام نکاتی که به این حوزه مربوط است را نیز موردبررسی قرار داد تا افرادی که به هر دلیل، قصد فروش تلویزیون خود را دارند با یک تماس چند ثانیه‌ای بتوانند تلویزیون نو و دست دوم موردنظر خود را بفروش برسانند و در این زمینه نیز رضایت کامل را داشته باشند. این افراد می‌توانند با اعتماد به سمساری کیان با یک بار معامله از طریق سمساری کیان اعتبار و اصالت این مجموعه را موردسنجش قرار دهند و برای دفعات بعدی نیز اگر کالای فروشی داشته باشند به هیچ جای دیگر به غیر از سمساری کیان اعتماد نکنند.