سمساری

سمساری

در چند سال اخیر با توجه به بالارفتن هزینه‌های مختلف زندگی، خرید کالاهای نو و دست‌اول به نوعی با دشواری مواجه شده است و افراد نمی‌توانند هزینه زیادی در قبال محصولات مدرن و جدید، البته با قیمتی بالا بپردازند. به همین دلیل انجام معامله با سمساری‌ها و خرید و فروش با آن‌ها به نوعی وارد زندگی افراد شده است.

مجموعه سمساری کیان در این مقاله قصد دارد تا راجع به موضوع سمساری و اهمیت آن در زندگی افراد اشاره‌ای داشته باشد و تمام نکات مرتبط با موضوع سمساری را موردبررسی قرار دهد، برای تمایل به آگاهی بیشتر در این زمینه با مجموعه کیان همراه باشید.

سمساری

انواع خدمات که در سمساری کیان انجام می‌شود

سمساری کیان با شرایط ویژه‌ای که دارد، اقدام به خرید کالاهای مختلف می‌کند و با فراهم کردن متخصصان در زمینه‌های متنوع از جمله لوازم خانگی، کالای منزل، فرش‌های ماشینی و دستباف، لوازم آنتیک،  مبلمان نو و دست دوم و در نهایت تلویزیون‌های مختلف به فعالیت قانونی می‌پردازد و تمام مجوزهای مرتبط با فعالیت خود را نیز اخذ کرده است. متخصصان و کارشناسان حوزه‌های مختلف برای قیمت‌گذاری هر یک از کالاها و محصولات در محل موردنظر حاضر می‌شوند و بعد از قیمت گذاشتن روی کالای فروشی صاحب  محصول، اقدام به خرید می‌کنند. در ادامه به توضیح هریک از فعالیت‌های مفید این سمساری خواهیم پرداخت،

خریدار انواع فرش ماشینی و دستباف

این مجموعه برای خرید انواع فرش های ماشینی و دست‌باف به جایی که فرش در آن‌جا حضور دارد می‌رود و بعد از بررسی‌های جزئی، اقدام به خرید فرش دستباف و ماشینی با قیمت‌های بالا و مناسب می‌کند. فرش‌ها جزو تاریخچه ایران هستند و انواع مختلفی از آن‌ها در خانه‌های ایرانی وجود دارد. طرح ترنج، خشتی و افشان از معروف‌ترین طرح‌های فرش است که محبوبیت زیادی دارد ولی افرادی هستند که نوع قدیمی  فرش را دوست ندارند و تمایل به فروش و جایگزینی آن با فرش‌های مدرن و به‌روز دارند. این افراد با مراجعه به مجموعه سمساری کیان فرش موردنظر خود را با شرایطی که دارد به این سمساری فروخته و مبلغ بالایی در قبال آن دریافت می‌کنند.

خریدار تلویزیون‌های کارکرده

تلویزیون‌ها نیز کالاهای دیگری هستند که ممکن است نیاز به فروش پیدا کنند. کمبود جا و عدم پیدا کردن مکان‌های مناسب برای تلویزیون‌های اضافی و مدل پایین یکی از دلایل فروش برای تلویزیون است که افراد را مجبور به فروش تلویزیون می‌کند که در این بین، سمساری کیان وارد معامله شده و تلویزیون کارکرده را با قیمتی بالا از فروشنده می‌خرد و همان اجبار تبدیل به رضایت از فروش خواهد شد.

 

خریدار مبلمان دست دوم

سمساری

مبلمان دست دوم نیز در این سمساری خرید می‌شود و خرید مبلمان کارکرده و یا نو مانند جهیزیه با رعایت انصاف و احترام به شان مشتری صورت خواهد گرفت. یک قسمت از مبل مانند دسته و یا پایه‌های دچار مشکل می‌شود که هزینه تعمیر و موارد دیگر را بالاتر می‌برد به همین دلیل افراد چاره را در فروش مبل دست دوم می‌بییند چون به‌جای تعمیر می‌توانند مبالغ ناچیزی روی هزینه تعمیر بگذارند و یک‌دست مبل تازه و دست اول بخرند که هم از لحاظ زیبایی و هم تنوع جایگاه بهتری خواهد داشت.

خریدار لوازم خانگی

لوازم خانگی می‌تواند شامل تمام وسایل برقی آشپزخانه مانند یخچال، اجاق گاز و دیگر لوازم موجود در سالن‌های پذیرایی و اتاق‌های یک خانه باشد که بفروش می‌رسد. این لوازم در هر کجا از خانه فرد که باشند به‌عنوان لوازم خانگی از آن‌ها یاد می‌شود حال این لوازم می‌تواند کالاهای تزئینی و دکوری یا حتی جاروبرقی و اتو باشد. به هر حال هر نوع محصولی که باشد، سمساری کیانی برای خرید لوازم خانگی با فروشنده آن ارتباط خواهد گرفت و خرید خود را انجام می‌دهد.

سمساری

خریدار لوازم آنتیک

آنتیک و عتیقه همان‌طور که از نامشان پیداست جزو لوازم حساس با قیمت بالا هستند که امکان دارد در منازل ایرانی حتی یک ظرف کوچک از آن‌ها وجود داشته باشد. افراد ممکن است بر حسب نیاز مالی اقدام به فروش لوازم خانگی آنتیک و قدیمی کنند تا مبلغی مناسب لوازم آنتیک به‌دست آورده و در کارهای مهم زندگی به مصرف برسانند.

سمساری

خریداران لوازم آنتیک و قدیمی بسیار زیاد هستند ولی اینکه آیا قیمت مناسب همان لوازم را بپردازند شاید در حد چند عدد هم نشوند و تمام آن خریداران به نفع خود معامله را انجام می‌دهند، به این شکل که سود تک‌طرفه را در نظر می‌گیرند و کالای فروشنده را بی‌ارزش نشان داده و سپس اقدام به خرید می‌کنند. اما اگر در رابطه با فروش لوازم آنتیک به سایت سمساری کیان به درس semsarikian.com  مراجعه کنید می‌توانید قیمت واقعی لوازم قدیمی و آنتیک خود را متوجه شده و سپس اقدام به خرید کنید.

خریدار تلویزیون

تلویزیون و لوازم صوتی یکی دیگر از کالاهایی است که در سمساری کیان موردتوجه قرار می‌گیرد و افرادی که قصد فروش تلویزیون کهنه و قدیمی خود را دارند می‌توانند برای فروش آن به این سمساری اقدام کنند. هدف کلی که در سمساری کیان به‌عنوان سمساری برتر در ایران، دنبال می‌شود، رضایت مشتری و فروشنده است که تضمین قیمت بالا را نیز برای او در پی دارد.

با توجه به ذکر مطالب بالا متوجه شدید که سمساری کیان کالاها و لوازم خانگی دست‌دوم را خریداری کرده و در این راه همسو و همراه با فروشنده حرکت می‌کند. کمکی که اینگونه سمساری‌ها به افراد می‌کنند این است که با جمع‌آوری و خرید کالاهای مختلف از فروشنده این کالاها خرید و یا تعویض محصولات مختلف را در دستورکار خود قرار می‌دهند و معاملات مفید و مناسبی نیز در آینده از این طریق انجام می‌دهند. افرادی هم که توان خرید کالای نو و دست‌اول را ندارند با مراجعه به سایت‌های سمساری می‌توانند نوع کم کارکرد لوازم را تهیه کرده و مورداستفاده قرار دهند.

 

سخن آخر

تمام خدمات ذکر شده در بالا در مجموعه سمساری کیان به‌صورت کاملا رایگان و با پشتیبانی‌های مختلف انجام می‌شود که امکانات موجود در این سمساری فروشندگان را ترغیب به فروش کالاهای خود در این مجموعه می‌کند. برای مراجعه حضوری به سمساری کیان می‌توانید به شعبات مختلف سمساری در تمام نقاط تهران مراجعه کنید زیرا سمساری کیان در شمال، غرب و شرق تهران شعبه‌های مختلفی دارد تا دسترسی به این مجموعه آسان شود.